Techninis aptarnavimas

Įsigijus įvairią šaldymo įrangą, kuri naudojama įvairiems poreikiams tenkinti, verslui vystyti, visada atsiranda rizika jai sugesti. Kaip taisyklė — tai visada nutinka pačiu netinkamiausiu momentu. Kad įranga dirbtų ilgai ir patikimai, reikalinga profilaktinė ir kvalifikuota jos priežiūra.

Sutikite, kad rimto, patikimo su nepriekaištinga reputacija partnerio turėjimas, beveik 100% garantija nuo visų netikėtumų, atsitinkančių su šaldymo ar kondicionavimo įranga. Partnerio, kuris bet kuriuo momentu gali ateiti į pagalbą ir suremontuoti net sudėtingiausią šaldymo įrangą. Kuris suteiks atliktiems darbams garantiją, pasirūpins nuolatine profilaktika, kas ateityje padės išvengti pasikartojančių gedimų. Įsigyjant, net ir pačią moderniausią, bei naujausią įrangą, pirmiausiai reikia pasirūpinti tinkama jos priežiūra, idant užtikrinti nepertraukiamą jos darbą. To nepadarius, nuostolių neišvengsite. Tai ypač aktualu seną šaldymo ūkį turinčioms įmonėms, kai įranga bet kuriuo momentu gali sugesti.

Mūsų specialistai prižiūri bei remontuoja įvairiausių galingumų ledo generatorius, šaldomus stalus, šaldytuvus, šaldymo vitrinas, kameras, įvairių galingumų šaldymo sistemas, čilerius.