Kavinių ir restoranų įranga

Esame pasirengę pasiūlyti kompleksinius ir pavienės prekybinės įrangos sprendimus maisto bei pramoninių prekių parduotuvėms, prekybos centrams, maitinimo įstaigoms, degalinėms, sandėliavimo patalpoms, taip pat smulkiesiems verslininkams.

Esame sukaupę ilgametę patirtį parinkdami profesionalią maisto paruošimo ir gamybos įrangą restoranams, kavinėms ir barams, viešbučiams, poilsio kompleksams bei prekybos centrams.

Galime pasiūlyti įvairios mėsos ir žuvies apdorojimo įrangos, greito maisto paruošimo įrangos, kavos aparatų, indų plovimo mašinų, vitrinų, ledo generatorių, šaldymo bei pagalbinės įrangos, įvairiausių mūsų gamybos nerūdijančio plieno gaminių. Taip pat galime atlikti įrangos projektavimo ir išdėstymo patalpose darbus, konsultuojame technologiniais klausimais bei suteikiame kvalifikuotas garantinio, pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas.

Mes bendradarbiaujame su geriausiais profesionalios įrangos gamintojais visame pasaulyje ir nuolat ieškome naujų. Tai leidžia siūlyti savo klientams pačios įvairiausios įrangos, o mūsų specialistams — profesionaliai patarti Jums, kaip išsirinkti įrangą, atitinkančią būtent Jūsų sumanymą. Su įrangos gamintojais užmezgame ilgalaikius partnerystės ryšius, užtikrinančius mums geras pirkimo sąlygas, o tai savo ruožtu leidžia mums siūlyti savo klientams palankias tiekimo sąlygas.

Susisiekite su mumis ir suteiksime Jums nemokamą konsultaciją įrangos įsigijimo ir montavimo klausimais.