• Pramoninio šaldymo sistemos


    Suteikiame išsamią informaciją sprendžiant iškilusius klausimus, susijusius su šaldymu įvairiuose pramonės šakose: žemės ūkyje, maisto produktų perdirbime, prekybos centruose, kavinėse ir restoranuose

  • Vaisių ir daržovių perdirbimo įranga


    BFT tiekia, paleidžia eksploatuoti ir prižiūri technologines linijas ir cechus, apdorojančius daržoves, vaisius, šakniavaisius; įrangą, kuria apdorojamos saugoti ir transportuoti skirtos žaliavos, bei pirminio apdorojimo, plovimo, valymo, pjaustymo, pakavimo, šaldymo įrangą.

  • Kavinių ir restoranų įranga


    Esame pasirengę pasiūlyti kompleksinius ir pavienės prekybinės įrangos sprendimus maisto bei pramoninių prekių parduotuvėms, prekybos centrams, maitinimo įstaigoms, degalinėms, sandėliavimo patalpoms, taip pat smulkiesiems verslininkams.

Informacija

Kompanija suteikia išsamią informaciją sprendžiant iškilusius klausimus, susijusius su šaldymo įranga įvairiose pramonės šakose: žemės ūkyje, maisto produktų perdirbime, prekybos centruose, kavinėse ir restoranuose.

Prekiaujame «REFRA» šaldymo agregatais, automatinėmis šaldytuvų valdymo sistemomis ir kita pramoninių šaldymo sistemų ir kavinių bei restoranų šaldymo įranga. Mūsų komanda padės Jums išsirinkti geriausius produktus pagal kainą ir technines charakteristikas, paaiškins pateiktų pasiūlymų privalumus, pasiūlys įvairius atsiskaitymo variantus.

Esame pasiruošę pasiūlyti viską, kas Jums reikalinga įsigyjant šaldymo įrangą: aukštą darbuotojų kvalifikaciją, sistemingą darbą realizuojant įvairaus sudėtingumo projektus, individualius techninius sprendimus, šiuolaikinius ir patikimkus produktus, aukščiausio lygio kokybę, patirtį ir atsakomybę.